“Ten hatchback Toyota Aygo z 2012 roku oferuje oszczędny i łatwy w prowadzeniu silnik benzynowy, który idealnie nadaje się do jazdy po mieście. Praktyczny i niezawodny mały samochód o niskich kosztach eksploatacji. Niedawno przebadany do marca 2027 roku.”
Ta strona Toyota Aygo ma następujące specyfikacje:
2012
6 737 mile szwedzkie
Niewłaściwe mocowanie tylnego zderzaka. Nadwozie, niektóre uszkodzone elementy plastikowe
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
6 mm
9 mm
7 mm
9 mm
14" Aluminiowa obręcz
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
7267110