Toyota Aygo

1.0 VVT-i 5dr
2012/67 370 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
45 500 SEK
Wiodąca oferta w euro4 310 EUR
Z kredytem samochodowym od388 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym60 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 19:02

Najważniejsze informacje

Ten hatchback Toyota Aygo z 2012 roku oferuje oszczędny i łatwy w prowadzeniu silnik benzynowy, który idealnie nadaje się do jazdy po mieście. Praktyczny i niezawodny mały samochód o niskich kosztach eksploatacji. Niedawno przebadany do marca 2027 roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Aygo ma następujące specyfikacje:

2012

Rok modelowy

6 737 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Niewłaściwe mocowanie tylnego zderzaka. Nadwozie, niektóre uszkodzone elementy plastikowe

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    14" Aluminiowa obręcz

  • 8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    14" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyUWO683
  • Rok modelowy2012
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2012
  • Odczyt licznika67 370 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJTDKG10C50N610886
  • Moc silnika (benzyna)68 KM (50 kW)
  • Maksymalna masa ładunku269 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)103 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt