“Hatchback Renault Clio z 2012 roku z silnikiem na benzynę/etanol. To jest samochód z istotnymi uwagami technicznymi. Zachęcamy do uważnego zapoznania się zarówno z uwagami technicznymi, jak i wizualnymi oraz do zapoznania się z dostępnymi zdjęciami uwag.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Clio ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
12 487 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak maty izolacyjnej pod maską. Uszkodzony skraplacz. Wyciek oleju. Jazda próbna nie była przeprowadzana z powodu innych nieprawidłowości, które stanowią zagrożenie dla ruchu drogowego. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2026-02-19 Niedociągnięcia: 2 ZBIORNIK PŁYNU HAMULCOWEGO (1.1.10,1.8) PŁYN ZANIECZYSZCZONY 2 SPRĘŻYNA (5.3.1) TYLNA PRAWA USZKODZONA 2 SPRĘŻYNA (5.3.1) PRZEDNIA LEWA USZKODZONA 2 HAMULEC POSTOJOWY SKUTECZNE HAMULEC (1.4) PRAWA PRAWA NIEDZIAŁAJĄCA 2 ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIA PRAWA NIEDZIAŁAJĄCA 2 PRZEGUB WRZECIONA (5.3.4) LUZ PO OBU STRONACH 2 ŚWIATŁO STOP (4.3) NIEDZIAŁAJĄCE (OBA) 2 PRZEGUB KIEROWNICZY (2.1.3) PRAWY LUZ ZEWNĘTRZNY
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Parkeringsbroms tar otillräckligt. Missfärgad bromsvätska
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Luźny przedni lewy wahacz. Luźny przedni prawy wahacz. Zerwana prawa tylna sprężyna. Zerwana lewa przednia sprężyna. Układ wydechowy, uszkodzone mocowanie. Prawy zewnętrzny przegub układu kierowniczego, luźny. Światło stopu, niesprawne. Prawe przednie światło pozycyjne, niesprawne. Serwis wkrótce. Zużyte pióra wycieraczek przednich
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Drzwi, hałas/zacięcia przy otwieraniu/zamykaniu. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka plam rdzy, odprysk na przedniej szybie w polu widzenia
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte. Uszkodzony lakier na feldze. Zadrapania na felgach od koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
15" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267109
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.