Renault Clio

III 1.2 Flex Fuel 5dr
2012/124 870 km/Benzyna/etanol/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
6 000 SEK
Wiodąca oferta w euro570 EUR
Cena w salonie samochodowym40 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

27 sty, 17:00

Najważniejsze informacje

Hatchback Renault Clio z 2012 roku z silnikiem na benzynę/etanol. To jest samochód z istotnymi uwagami technicznymi. Zachęcamy do uważnego zapoznania się zarówno z uwagami technicznymi, jak i wizualnymi oraz do zapoznania się z dostępnymi zdjęciami uwag.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Renault Clio ma następujące specyfikacje:

2012

Rok modelowy

12 487 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak maty izolacyjnej pod maską. Uszkodzony skraplacz. Wyciek oleju. Jazda próbna nie była przeprowadzana z powodu innych nieprawidłowości, które stanowią zagrożenie dla ruchu drogowego. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2026-02-19 Niedociągnięcia: 2 ZBIORNIK PŁYNU HAMULCOWEGO (1.1.10,1.8) PŁYN ZANIECZYSZCZONY 2 SPRĘŻYNA (5.3.1) TYLNA PRAWA USZKODZONA 2 SPRĘŻYNA (5.3.1) PRZEDNIA LEWA USZKODZONA 2 HAMULEC POSTOJOWY SKUTECZNE HAMULEC (1.4) PRAWA PRAWA NIEDZIAŁAJĄCA 2 ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIA PRAWA NIEDZIAŁAJĄCA 2 PRZEGUB WRZECIONA (5.3.4) LUZ PO OBU STRONACH 2 ŚWIATŁO STOP (4.3) NIEDZIAŁAJĄCE (OBA) 2 PRZEGUB KIEROWNICZY (2.1.3) PRAWY LUZ ZEWNĘTRZNY

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Parkeringsbroms tar otillräckligt. Missfärgad bromsvätska

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Luźny przedni lewy wahacz. Luźny przedni prawy wahacz. Zerwana prawa tylna sprężyna. Zerwana lewa przednia sprężyna. Układ wydechowy, uszkodzone mocowanie. Prawy zewnętrzny przegub układu kierowniczego, luźny. Światło stopu, niesprawne. Prawe przednie światło pozycyjne, niesprawne. Serwis wkrótce. Zużyte pióra wycieraczek przednich

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Drzwi, hałas/zacięcia przy otwieraniu/zamykaniu. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka plam rdzy, odprysk na przedniej szybie w polu widzenia

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Uszkodzony lakier na feldze. Zadrapania na felgach od koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyMBT623
  • Rok modelowy2012
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2011
  • Odczyt licznika124 870 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF1BR41BH46295501
  • Moc silnika (benzyna)75 KM (55 kW)
  • Moc silnika (etanol)75 KM (55 kW)
  • Maksymalna masa ładunku392 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,9 l/100 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt