Tesla Model S

Model S 85D
2015/168 090 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
108 000 SEK
Z kredytem samochodowym od920 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym217 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

3 lut, 10:57

Najważniejsze informacje

Ten Tesla Model S 85D z 2015 roku oferuje cichą i potężną jazdę elektryczną z napędem na wszystkie koła, co zapewnia stabilną i bezpieczną jazdę przez cały rok. Przestronny i komfortowy samochód elektryczny o długim zasięgu, który nadaje się zarówno na co dzień, jak i na długie podróże. Samochód ma darmowy dostęp do Superchargingu. Bateria wysokiego napięcia została wymieniona 2024-03-08

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model S ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

16 809 mile szwedzkie

Przebieg

Komentarz

Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.

Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Obudowa wskaźników, odkleja się klej. Luźny tylny prawy wahacz. Nieszczelność zawieszenia pneumatycznego. Hałas przy otwieraniu/zamykaniu klapy bagażnika

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk kamienia na przedniej szybie w polu widzenia

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Wnętrze zużyte. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Brakuje jednej maty podłogowej. Ekran prywatności, uszkodzony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi zeskrobane pod koło zapasowe

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyERP968
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjimarzec 2015
  • Odczyt licznika168 090 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia5YJSA7H21FFP72909
  • Moc silnika (energia elektryczna)394 KM (290 kW)
  • Maksymalna masa ładunku417 kg
  • Zasięg EL (NEDC)490 km
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-07-31

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Uppsala

Adres:

Börjegatan 76

75229 Uppsala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt