“Ten Tesla Model S 100D AWD oferuje potężny i cichy napęd elektryczny połączony z bezpiecznym napędem na cztery koła oraz wysokim komfortem. Niska masa środkowa i elastyczne zawieszenie pneumatyczne zapewniają bardzo stabilne i komfortowe doświadczenie jazdy. Bogato wyposażony w GPS, kamerę do cofania, regulowane zawieszenie pneumatyczne, otwierany dach panoramiczny oraz system bezkluczykowego uruchamiania. Ekskluzywna elektryczna limuzyna, łącząca osiągi, technologię i premium w eleganckim formacie.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Tesla Model S ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
18 119 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wibracje w układzie napędowym. Akumulator wysokiego napięcia wymieniony we wrześniu 2024 r. przy przebiegu 13 747 km. Dostępna dokumentacja Tesli
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram och bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kierownica jest trochę krzywa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kondensacja w prawym tylnym świetle. Uszkodzenia lakieru
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zapięty pas bezpieczeństwa kierowcy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi samochodu są odpryskiwane. Uszkodzony lakier na feldze koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
19" Aluminiowa obręcz
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267173
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.