“Ten Tesla Model S Long Range z 2020 roku oferuje potężny i cichy napęd elektryczny z napędem na wszystkie koła, zapewniającym bezpieczny i stabilny dostęp w każdych warunkach. Przestronna i elegancka karoseria łączy sportowe osiągi z wysokim komfortem zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Doskonale wyposażona w takie funkcje, jak panoramiczny dach, GPS, kamera tylna, regulowane zawieszenie powietrzne oraz system startu bezkluczykowego.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Tesla Model S ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
20 215 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.
Certyfikat
Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas układu napędowego/silnika
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Bromsbelägg bak behöver bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zdalna blokada, jeden z kluczyków nie działa. Pęknięta przednia szyba, której nie widać. Hałas z elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy z funkcją pamięci ustawień, hałas. Elektrycznie składane prawe lusterko, zacina się. Zaparowanie reflektorów. Zbiornik płynu do spryskiwaczy, uszkodzona pokrywa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Niewielkie uszkodzenia lakieru, kilka odprysków, pęknięć/wgnieceń i zarysowań na drzwiach, zaparowanie lewego tylnego światła. Zaparowanie prawego tylnego światła. Odpryski na dachu panoramicznym
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Wilgoć w tapicerce/panelu klapy bagażnika
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi w samochodzie są montowane na krawędzi. Jedna opona jest uszkodzona. Para opon z tyłu jest zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
4 mm
7 mm
4 mm
21" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)
Bezkluczykowy system dostępu
Panoramiczny dach
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266904
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.