Tesla Model S

Model S Dual Motor Long Range AWD
2020/202 150 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
140 000 SEK
Wiodąca oferta w euro13 180 EUR
Z kredytem samochodowym od1 193 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym280 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 10:52

Najważniejsze informacje

Ten Tesla Model S Long Range z 2020 roku oferuje potężny i cichy napęd elektryczny z napędem na wszystkie koła, zapewniającym bezpieczny i stabilny dostęp w każdych warunkach. Przestronna i elegancka karoseria łączy sportowe osiągi z wysokim komfortem zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Doskonale wyposażona w takie funkcje, jak panoramiczny dach, GPS, kamera tylna, regulowane zawieszenie powietrzne oraz system startu bezkluczykowego.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model S ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

20 215 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon
Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzamy testy akumulatorów Kvdcars

Komentarz

Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.

Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas układu napędowego/silnika

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg bak behöver bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zdalna blokada, jeden z kluczyków nie działa. Pęknięta przednia szyba, której nie widać. Hałas z elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy z funkcją pamięci ustawień, hałas. Elektrycznie składane prawe lusterko, zacina się. Zaparowanie reflektorów. Zbiornik płynu do spryskiwaczy, uszkodzona pokrywa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Niewielkie uszkodzenia lakieru, kilka odprysków, pęknięć/wgnieceń i zarysowań na drzwiach, zaparowanie lewego tylnego światła. Zaparowanie prawego tylnego światła. Odpryski na dachu panoramicznym

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Wilgoć w tapicerce/panelu klapy bagażnika

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi w samochodzie są montowane na krawędzi. Jedna opona jest uszkodzona. Para opon z tyłu jest zużyta po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    21" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnySYR47A
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2020
  • Odczyt licznika202 150 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia5YJSA7E28LF368747
  • Moc silnika (energia elektryczna)573 KM (421 kW)
  • Maksymalna masa ładunku392 kg
  • Zakres WLTP624 km
  • Zasięg w mieście WLTP740 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt