Tesla Model 3

Model 3 Performance AWD
2020/150 750 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
165 500 SEK
Wiodąca oferta w euro15 580 EUR
Z kredytem samochodowym od1 410 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym245 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 11:30

Stała cena
Stała cena z VATem
243 000 SEK
Z kredytem samochodowym od2 070 SEK / miesiąc
Stała cena w euro22 870 EUR
Cena w salonie samochodowym245 000 SEK

Stała cena zamknięta o godz:

26 sty, 11:26

Najważniejsze informacje

Tesla Model 3 Performance oferuje silny i cichy napęd elektryczny z imponującą wydajnością i napędem na wszystkie koła. Sportowy design łączy się z niskim środkiem ciężkości i stabilnymi właściwościami jezdnymi, co zapewnia angażujące doświadczenie z jazdy. Bogato wyposażony w panoramiczny dach, GPS, kamerę cofania, system bezkluczykowego uruchamiania i nowoczesne systemy wspomagające zapewniające wysoki komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesny i technicznie zaawansowany samochód elektryczny, który doskonale sprawdza się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w dłuższych podróżach.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model 3 ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

15 075 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon
Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzamy testy akumulatorów Kvdcars

Komentarz

Akumulator ma dobrą pojemność. Oferuje dobry zasięg i stosunkowo szybkie ładowanie, ale jest nieco bardziej wrażliwy na zimno. Pozostaje jeszcze kilka lat użytkowania.

Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Missljud vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Odłączany hak holowniczy jest zablokowany, montaż niepewny. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Lewe przednie światło przeciwmgielne jest uszkodzone. Przednie światło dodatkowe nie działa prawidłowo, miga sporadycznie. Prawe tylne światło tylne jest uszkodzone, światło stop nie działa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzony tylny zderzak. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Suche pęknięcia w 4 oponach. Wszystkie felgi podparte krawędziami i pomalowane poprawkami

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    20" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    20" Bez obręczy

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyMYW93C
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjiluty 2020
  • Odczyt licznika150 750 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia5YJ3E7EC4LF682056
  • Moc silnika (energia elektryczna)513 KM (377 kW)
  • Maksymalna masa ładunku338 kg
  • Zakres WLTP530 km
  • Zasięg w mieście WLTP635 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Arboga

Adres:

Besiktningsgatan 2

73248 Arboga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt