Certyfikowany
“Tesla Model 3 z mocnymi silnikami elektrycznymi. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak panoramiczny dach, GPS, kamera cofania, system bezkluczykowego uruchamiania i hak holowniczy.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Tesla Model 3 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
6 122 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony tylny zderzak. Ślady poprzednich dekoracji, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Kilka odprysków i zarysowań, Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Sufit jest brudny
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Kamera 360
4WD
AC
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Panoramiczny dach
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267552
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.