“Tesla Model 3 Performance. Bogato wyposażony m.in. w panoramiczny dach, GPS, kamerę wsteczną, systemy asystujące i napęd na cztery koła. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami z uwagami, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Tesla Model 3 ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
14 460 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, pęknięcia i zarysowania na drzwiach, Kilka uszkodzeń lakieru, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Ślady poprzednich dekoracji, Kilka plam rdzy. Nadwozie, uszkodzenie lewego tylnego błotnika i prawych tylnych drzwi, pęknięty przedni błotnik, a tylny błotnik w bagażniku, Słabe dopasowanie linek: lewa przednia i prawa tylna klamka
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Uszkodzone elementy wnętrza. Luźne wnętrze z przodu po lewej stronie
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte. Otarcia felg od koła zapasowego, 1 koło zapasowe uszkodzone, Suche pęknięcia w 4 kołach zapasowych, Para kół zapasowych, zużyte po przekątnej. Brak zaślepki koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
19" Aluminiowa obręcz
0 mm
2 mm
1 mm
2 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Panoramiczny dach
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7259690
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.