Tesla Model 3

Model 3 Base Performance AWD
2019/144 600 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
115 000 SEK
Z kredytem samochodowym od980 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym230 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 09:22

Najważniejsze informacje

Tesla Model 3 Performance. Bogato wyposażony m.in. w panoramiczny dach, GPS, kamerę wsteczną, systemy asystujące i napęd na cztery koła. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami z uwagami, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model 3 ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

14 460 mile szwedzkie

Przebieg

Komentarz

Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.

Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, pęknięcia i zarysowania na drzwiach, Kilka uszkodzeń lakieru, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Ślady poprzednich dekoracji, Kilka plam rdzy. Nadwozie, uszkodzenie lewego tylnego błotnika i prawych tylnych drzwi, pęknięty przedni błotnik, a tylny błotnik w bagażniku, Słabe dopasowanie linek: lewa przednia i prawa tylna klamka

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Uszkodzone elementy wnętrza. Luźne wnętrze z przodu po lewej stronie

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Otarcia felg od koła zapasowego, 1 koło zapasowe uszkodzone, Suche pęknięcia w 4 kołach zapasowych, Para kół zapasowych, zużyte po przekątnej. Brak zaślepki koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 0 mmErrorFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon1 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyEGR34C
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2019
  • Odczyt licznika144 600 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia5YJ3E7EB5KF215461
  • Moc silnika (energia elektryczna)483 KM (355 kW)
  • Maksymalna masa ładunku431 kg
  • Zakres WLTP530 km
  • Zasięg w mieście WLTP635 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt