Subaru Outback

2.5
2011/163 520 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
50 000 SEK
Z kredytem samochodowym od426 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

21 sty, 19:27

Stała cena
Stała cena z VATem
86 500 SEK
Z kredytem samochodowym od737 SEK / miesiąc
Stała cena w euro8 090 EUR
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

19 sty, 19:23

Najważniejsze informacje

Subaru Outback kombi z mocnym silnikiem o mocy 167 KM. Bogato wyposażony m.in. w kamerę wsteczną, hak holowniczy i napęd na cztery koła.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Subaru Outback ma następujące specyfikacje:

2011

Rok modelowy

16 352 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Mata izolacyjna uszkodzona

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zdalna blokada, jeden z kluczyków ma uszkodzony zamek. Elektrycznie składane lusterka, hałas. Hałas z przedniej części nadwozia nie jest zlokalizowany. Doposażony ekran multimedialny i kamera cofania. Nieprawidłowy kierunek obrotów lewego przedniego i prawego tylnego koła, należy wymienić

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenia lakieru maski. Rysy na dachu, Uszkodzenia lakieru dachu, Kilka uszkodzeń lakieru, Kilka odprysków, Kilka pęknięć, wgnieceń i zarysowań na drzwiach. Hałas/grzechotanie płyty grzewczej

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest przetarta. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi w samochodzie mają podparcie krawędzi

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    9 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • łuki załadunkowe

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Grzałki silnika

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli7
  • Numer rejestracyjnyFUA818
  • Rok modelowy2011
  • Miesiąc produkcjisierpień 2010
  • Odczyt licznika163 520 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJF1BR9L95BG048086
  • Moc silnika (benzyna)167 KM (123 kW)
  • Maksymalna masa ładunku426 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,4 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)194 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt