“Furgon Skoda Praktik z 2011 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w hak holowniczy. Niedawno przebadany i nie musi być badany aż do stycznia przyszłego roku. To jest wysłużony samochód, i zachęcamy do starannego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu pojazdu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Praktik ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
10 904 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas podczas jazdy
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader, Broms höger bak, anliggande. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan. Bromssköld höger bak rost skadad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Podgrzewanie fotela kierowcy nie działa. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie niewidoczne. Zarysowany dach, kilka odprysków od kamieni, odpryski na drzwiach i rysy, kilka plam rdzy, samochód częściowo ponownie lakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, usunięte kolce z opon z kolcami
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. W samochodzie panuje nieprzyjemny zapach. Wnętrze jest zużyte. Podsufitka brudna. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Przycisk podnośnika elektrycznego jest zablokowany
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Opona z kolcami to opona z kolcami, z których usunięto kolce
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
4 mm
4 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
15" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wyjmowany hak holowniczy
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266048
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.