Obiekt do naprawy
“Hatchback Seat Mii z 2021 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Uwaga! Z powodu wad samochodu nie wszystkie urządzenia mogły być przetestowane pod kątem działania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z obiektu. Nie ma gwarancji, że jakiekolwiek urządzenie będzie działać.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Seat Mii ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
8 378 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu lub niewiele niższy.
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Samochód nie przyjmuje ładowania, wymaga naprawy przed ponownym użyciem. Nie testowany. Ograniczona prędkość z powodu niskiego poziomu naładowania akumulatora (tryb awaryjny). Według warsztatu, uszkodzona jest sprężarka nagrzewnicy
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym przedziale cenowym często zdarzają się droższe naprawy. W komorze silnika czasami widoczne są ślady oleju.
Komentarz
Parkeringsbroms ur funktion
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Nie zlokalizowano hałasu przed pojazdem. Brak kabla do ładowania w tym samochodzie
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi, Uszkodzona listwa ozdobna z lewej strony. Rdza powierzchniowa na lewym przednim stopniu, Uszkodzenie karoserii na lewym progu, Uszkodzenie lakieru tylnego zderzaka. Uszkodzona listwa gumowa z prawej tylnej strony, Hałas/rysy przy otwieraniu/zamykaniu prawych tylnych drzwi, Uszkodzenie karoserii na prawym progu, Kilka odprysków kamieni, stuknięć i zarysowań na drzwiach, Kilka uszkodzeń lakieru, Samochód ma zarysowania od polerowania, Kilka ognisk rdzy na szybie. Nieprawidłowo zamocowana listwa okienna
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Kierownica jest zużyta. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest uszkodzona. W zestawie osłona przeciwsłoneczna. Dywanik podłogowy uszkodzony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
5 mm
7 mm
14" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266664
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.