Seat Mii

Electric 5dr, Reparationsobjekt
2021/83 780 km/Elektryczny/Automatyczna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
10 500 SEK
Wiodąca oferta w euro1 000 EUR
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

30 sty, 09:03

Najważniejsze informacje

Hatchback Seat Mii z 2021 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Uwaga! Z powodu wad samochodu nie wszystkie urządzenia mogły być przetestowane pod kątem działania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z obiektu. Nie ma gwarancji, że jakiekolwiek urządzenie będzie działać.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Seat Mii ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

8 378 mile szwedzkie

Przebieg

Komentarz

Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.

Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu lub niewiele niższy.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Samochód nie przyjmuje ładowania, wymaga naprawy przed ponownym użyciem. Nie testowany. Ograniczona prędkość z powodu niskiego poziomu naładowania akumulatora (tryb awaryjny). Według warsztatu, uszkodzona jest sprężarka nagrzewnicy

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym przedziale cenowym często zdarzają się droższe naprawy. W komorze silnika czasami widoczne są ślady oleju.

BreaksIcon

Hamulce

AlertIcon

Wymagane działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Parkeringsbroms ur funktion

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Nie zlokalizowano hałasu przed pojazdem. Brak kabla do ładowania w tym samochodzie

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi, Uszkodzona listwa ozdobna z lewej strony. Rdza powierzchniowa na lewym przednim stopniu, Uszkodzenie karoserii na lewym progu, Uszkodzenie lakieru tylnego zderzaka. Uszkodzona listwa gumowa z prawej tylnej strony, Hałas/rysy przy otwieraniu/zamykaniu prawych tylnych drzwi, Uszkodzenie karoserii na prawym progu, Kilka odprysków kamieni, stuknięć i zarysowań na drzwiach, Kilka uszkodzeń lakieru, Samochód ma zarysowania od polerowania, Kilka ognisk rdzy na szybie. Nieprawidłowo zamocowana listwa okienna

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Kierownica jest zużyta. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest uszkodzona. W zestawie osłona przeciwsłoneczna. Dywanik podłogowy uszkodzony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    14" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Reparationsobjekt

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyMTW41J
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjigrudzień 2020
  • Odczyt licznika83 780 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVSSZZZAAZMD503842
  • Moc silnika (energia elektryczna)83 KM (61 kW)
  • Maksymalna masa ładunku263 kg
  • Zakres WLTP251 km
  • Zasięg w mieście WLTP351 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt