Seat Leon

1.5 TGI ST
2020/433 330 km/Metan/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
500 SEK
Wiodąca oferta w euro50 EUR
Cena w salonie samochodowym55 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

16 sty, 11:45

Najważniejsze informacje

2020 roku Seat Leon kombi z silnikiem benzynowym oferuje efektywną pod względem zużycia paliwa i płynna jazdę, odpowiednią zarówno do codziennego użytku, jak i dłuższych podróży. Praktyczna nadwozie kombi zapewnia wiele miejsca zarówno dla pasażerów, jak i bagażu. Kabina jest nowoczesna i funkcjonalna, z naciskiem na wygodę użytkowania. Model, który łączy ekonomię, komfort i elastyczność użytkowania.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Seat Leon ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

43 333 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Piszczący pedał sprzęgła

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg och skivor bak slitna, bör bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Czujnik cofania niesprawny. Samochód jest po przeglądzie

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Rdza powierzchniowa na masce. Kilka odprysków na masce. Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i rys, Ślady poprzednich dekoracji, Kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Powierzchowne przetarcia tapicerki z tyłu. Tapicerka zabrudzona. Brakuje części wnętrza. Zarysowane elementy wnętrza, zużyta kierownica. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu. Tapicerka zabrudzona. Ślady poprzedniego wyposażenia. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyNYB03A
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2019
  • Odczyt licznika433 330 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVSSZZZ5FZLR038630
  • Moc silnika (gaz)131 KM (96 kW)
  • Maksymalna masa ładunku445 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)5,5 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)98 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt