“2020 roku Seat Leon kombi z silnikiem benzynowym oferuje efektywną pod względem zużycia paliwa i płynna jazdę, odpowiednią zarówno do codziennego użytku, jak i dłuższych podróży. Praktyczna nadwozie kombi zapewnia wiele miejsca zarówno dla pasażerów, jak i bagażu. Kabina jest nowoczesna i funkcjonalna, z naciskiem na wygodę użytkowania. Model, który łączy ekonomię, komfort i elastyczność użytkowania.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Seat Leon ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
43 333 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Piszczący pedał sprzęgła
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg och skivor bak slitna, bör bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Czujnik cofania niesprawny. Samochód jest po przeglądzie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rdza powierzchniowa na masce. Kilka odprysków na masce. Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i rys, Ślady poprzednich dekoracji, Kilka plam rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Powierzchowne przetarcia tapicerki z tyłu. Tapicerka zabrudzona. Brakuje części wnętrza. Zarysowane elementy wnętrza, zużyta kierownica. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu. Tapicerka zabrudzona. Ślady poprzedniego wyposażenia. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
6 mm
5 mm
4 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7265806
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.