Seat Leon

1.5 TGI ST
2020/437 900 km/Metan/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
500 SEK
Wiodąca oferta w euro50 EUR
Cena w salonie samochodowym65 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 11:45

Najważniejsze informacje

A 2020 Seat Leon station wagon with a gas engine.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Seat Leon ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

43 790 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Wycieraczka tylnej szyby nie działa. Kierownica jest krzywa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, pęknięcia na drzwiach, wgniecenia i rysy, Kilka uszkodzeń lakieru, Ślady poprzednich dekoracji, Kilka plam rdzy, Brak plastikowej osłony pod samochodem

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Tapicerka zabrudzona. Brakuje części wnętrza. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyFJP01E
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2019
  • Odczyt licznika437 900 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVSSZZZ5FZLR038448
  • Moc silnika (gaz)131 KM (96 kW)
  • Maksymalna masa ładunku445 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)5,5 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)98 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt