“Renault Master z mocnym silnikiem diesla o mocy 170 KM. Wyposażony m.in. w kamerę cofania i hak holowniczy. Nowo sprawdzony i nie wymaga przeglądu aż do lutego przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Master ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
15 470 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zużyty pasek napędowy
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kamera cofania pokazuje słaby obraz. Ekran multimediów porysowany. Czas na serwis
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Liczne uszkodzenia lakieru, rysy i wgniecenia. Gumowy pasek na przedniej szybie uszkodzony/niewłaściwie zamocowany
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona z przodu. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i otarciami. Panel w przestrzeni bagażowej uszkodzony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
L2 Backkamera
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266982
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.