Obiekt do naprawy
“Sześćdziesięcioośmiu Renault Master z mocnym silnikiem diesla o mocy 170 KM. Wyposażony między innymi w systemy wspomagające i hak holowniczy. Uwaga! Z powodu wad samochodu nie wszystkie elementy mogły zostać przetestowane pod kątem działania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z zakładu. Żaden sprzęt nie może być oczekiwany do działania.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Master ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
17 332 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Element do naprawy. Silnik pracuje nieregularnie, nie uruchamia się. Wskazuje na usterkę układu wtryskowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsverkan ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Pęknięcie w lewym tylnym świetle. Ślady poprzednich dekoracji, kilka uszkodzeń lakieru. Nie można otworzyć prawych i lewych drzwi przesuwnych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
6-sits Reparationsobjekt
blokady alkoholowe
System wspomagania kierowcy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266630
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.