“Hatchback Peugeot 108 z 2015 roku z silnikiem benzynowym. W standardzie. Niedawno sprawdzony i nie wymaga przeglądu aż do marca przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot 108 ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
12 926 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Sprzęgło załącza się wysoko. Akumulator nieprawidłowo zamocowany. Amortyzator maski jest wygięty, niesprawny, brakuje wspornika – hałasuje podczas jazdy. Otwieranie i zamykanie maski jest utrudnione. Niewielki wyciek oleju na wałku wyjściowym
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru i odprysków. Kilka plam rdzy. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Kilka odprysków na masce. Wgniecenie maski. Kondensacja w prawym tylnym świetle. Nieprawidłowe ustawienie niektórych paneli. Łuszczenie się lakieru na całym samochodzie
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Gałka dźwigni zmiany biegów jest zużyta
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej. Suche pęknięcia w 4 oponach zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267664
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.