“Ten urokliwy Fiat 500 z pełną skórzaną tapicerką to łatwy w prowadzeniu samochód, który zapewnia komfortowe doznania z jazdy o premium charakterze. Łączy ikoniczny design z nowoczesną technologią i przyjemnym komfortem, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Właśnie po przeglądzie i nie wymaga kolejnego przeglądu do stycznia przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
6 177 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Czas na serwis. Uszkodzona pokrywa baterii jednego kluczyka (z pilotem). Zamek z pilotem nie działa. Kierownica jest krzywa. Luzy w układzie kierowniczym. Wibracje kół. Ogrzewanie fotela pasażera nie działa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rdza powierzchniowa na masce. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Brak plastikowych elementów w przednim zderzaku. Prawe tylne światło, drobne pęknięcia
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
6 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lounge Helläder
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Klimatyzacja
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267272
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.