Fiat 500

1.2, Lounge Helläder
2015/61 770 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
35 000 SEK
Z kredytem samochodowym od298 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym70 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 17:08

Najważniejsze informacje

Ten urokliwy Fiat 500 z pełną skórzaną tapicerką to łatwy w prowadzeniu samochód, który zapewnia komfortowe doznania z jazdy o premium charakterze. Łączy ikoniczny design z nowoczesną technologią i przyjemnym komfortem, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Właśnie po przeglądzie i nie wymaga kolejnego przeglądu do stycznia przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

6 177 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Czas na serwis. Uszkodzona pokrywa baterii jednego kluczyka (z pilotem). Zamek z pilotem nie działa. Kierownica jest krzywa. Luzy w układzie kierowniczym. Wibracje kół. Ogrzewanie fotela pasażera nie działa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Rdza powierzchniowa na masce. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Brak plastikowych elementów w przednim zderzaku. Prawe tylne światło, drobne pęknięcia

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Lounge Helläder

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyMSD476
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjilipiec 2015
  • Odczyt licznika61 770 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZFA3120000J451479
  • Moc silnika (benzyna)69 KM (51 kW)
  • Maksymalna masa ładunku379 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)115 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt