Nissan Qashqai

1.2, Dragkrok
2014/147 700 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
48 000 SEK
Z kredytem samochodowym od409 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym95 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 19:15

Najważniejsze informacje

Ten SUV Nissan Qashqai z 2014 roku oferuje komfortowe i łatwe w prowadzeniu doświadczenie jazdy z silnikiem benzynowym. Popularny design SUV zapewnia dobrą widoczność i praktyczną przestrzeń na codzienne potrzeby. Wyposażony między innymi w hak holowniczy, który zwiększa użyteczność samochodu zarówno dla wypoczynku, jak i transportu.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Nissan Qashqai ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

14 770 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas z zaworu upustowego turbosprężarki

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zwijacz fotela kierowcy niesprawny. Hałas z otwierania/zamykania klapy bagażnika. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Czujnik parkowania niesprawny. Czujnik biegu wstecznego niesprawny, wentylator wewnętrzny hałasuje. Kierownica jest krzywa. Hałas z przedniej osi nie został zlokalizowany. Koło zapasowe częściowo niesprawne, pęknięcia w szybie. Ogrzewanie foteli niesprawne, strona kierowcy i pasażera

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka ognisk rdzy. Kilka drobnych odprysków na przedniej szybie, niewymagających naprawy. Kilka drobnych wgnieceń na masce

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak środkowej osłony

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    9 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Dragkrok

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli8
  • Numer rejestracyjnyKKT665
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2014
  • Odczyt licznika147 700 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaSJNFEAJ11U1150018
  • Moc silnika (benzyna)116 KM (85 kW)
  • Maksymalna masa ładunku441 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,6 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)129 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt