“Ten SUV Nissan Qashqai z 2014 roku oferuje komfortowe i łatwe w prowadzeniu doświadczenie jazdy z silnikiem benzynowym. Popularny design SUV zapewnia dobrą widoczność i praktyczną przestrzeń na codzienne potrzeby. Wyposażony między innymi w hak holowniczy, który zwiększa użyteczność samochodu zarówno dla wypoczynku, jak i transportu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan Qashqai ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
14 770 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z zaworu upustowego turbosprężarki
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz fotela kierowcy niesprawny. Hałas z otwierania/zamykania klapy bagażnika. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Czujnik parkowania niesprawny. Czujnik biegu wstecznego niesprawny, wentylator wewnętrzny hałasuje. Kierownica jest krzywa. Hałas z przedniej osi nie został zlokalizowany. Koło zapasowe częściowo niesprawne, pęknięcia w szybie. Ogrzewanie foteli niesprawne, strona kierowcy i pasażera
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka ognisk rdzy. Kilka drobnych odprysków na przedniej szybie, niewymagających naprawy. Kilka drobnych wgnieceń na masce
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak środkowej osłony
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Dragkrok
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266823
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.