“Ten Qashqai z manualną skrzynią biegów, panoramicznym dachem i kamerą cofania to łatwy w prowadzeniu i bezpieczny SUV z nowoczesną technologią i dużym komfortem. Łączy elegancki design z inteligentnymi funkcjami, które sprawiają, że każda podróż jest zarówno prosta, jak i inspirująca.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan Qashqai ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
13 081 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas ze sprężarki prądu przemiennego
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsskivor rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kluczyka do haka holowniczego
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kondensacja lewego tylnego światła. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, brak plastikowej osłony wycieraczki tylnej szyby, uszkodzone wykończenie tylnych drzwi
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Panorama Navigation Backkamera
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Panoramiczny dach
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
System dźwiękowy BOSE
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267686
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.