“Mitsubishi Outlander z mocnym silnikiem diesla o mocy 177 KM. Dobrze wyposażony m.in. w kamerę tylnią, hak holowniczy i napęd na cztery koła. Samochód nie przeszedł przeglądu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mitsubishi Outlander ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
15 080 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Wibracje pedału sprzęgła. Grzechotanie w komorze silnika. Samochód mocno pachnie. Wynik kontroli: 2 Niezaliczone z informacją o konieczności ponownej kontroli. 26.02.2026. Braki: 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) OSTRZEGA O BŁĘDZIE SYSTEMU. Uwagi: 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIE PRAWE NIE DZIAŁA. 2X PRZEŁĄCZNIK PRZYCZEPY (4.10) USZKODZONY
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Złącze przyczepy uszkodzone. Czujnik cofania niesprawny, czujnik cofania wyje. Klimatyzacja niesprawna. Prawe przednie światło postojowe niesprawne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam rdzy. Dużo rys na samochodzie
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Business 7-sits
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266215
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.