“Mitsubishi Outlander SUV z mocnym silnikiem diesla o mocy 177 KM. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na wszystkie koła.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mitsubishi Outlander ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
27 564 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z paska napędowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas tylnej osi nie został zlokalizowany. 2 dodatkowe światła z przodu, niesprawne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków, pęknięć i rys na drzwiach, kilka plam rdzy. Skroplona para wodna na lewym tylnym świetle. Skroplona para wodna na prawym tylnym świetle. Zmieniony stan reflektorów
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Liczne rysy, plamy i ślady wewnątrz. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Brak jednej maty podłogowej. Ekran prywatności nie jest dołączony. Mata bagażnika jest uszkodzona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Brak zaślepki koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
2 mm
4 mm
2 mm
3 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Komfort
AC
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wyjmowany hak holowniczy
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267051
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.