Volkswagen Caravelle

T5 2.0
2011/250 640 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
50 000 SEK
Z kredytem samochodowym od426 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym125 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 17:22

Najważniejsze informacje

Volkswagen Caravelle z 2011 roku z silnikiem benzynowym. Przestronny samochód z wieloma miejscami.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caravelle ma następujące specyfikacje:

2011

Rok modelowy

25 064 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka poziomu oleju. Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Pisk pedału sprzęgła. Nierówna praca na biegu jałowym. Wycie w komorze silnika. Wyciek oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg fram bör bytas inom 6 månader, Vibrerar vid inbromsning. Rost på bromsskivor fram och bak som inte påverkar bromsverkan, Lös plåt höger bak bromsbelägg

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kluczyk jest zablokowany. Pudełko kluczyka jest uszkodzone/sklejone taśmą. Klamra pasa bezpieczeństwa, prawa tylna, uszkodzona. Świeci się kontrolka serwisowa. Klimatyzacja działa, ale słabo chłodzi. Ogrzewanie fotela kierowcy niesprawne. Spryskiwacz tylnej szyby niesprawny, przednia wycieraczka uszkodzona. Jedno oświetlenie tablicy rejestracyjnej niesprawne. Hałas, przednie podwozie niesprawne. Wibracje kół. Pas bezpieczeństwa po stronie pasażera uszkodzony. Zamek tylny, nie można otworzyć kluczykiem, ale działa z pilotem. Łożysko amortyzatora przedniego prawego, zacinające się. Słabe ogrzewanie w przedziale pasażerskim

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Rysy na przedniej szybie. Pęknięcie na przedniej szybie. Kierunkowskazy na lewym przednim błotniku, pęknięcia w plastiku, Dopasowanie linek w lewych przednich drzwiach, Hałas podczas otwierania lewych przednich drzwi, Korek wlewu paliwa, uszkodzony lewy tylny błotnik, Powierzchniowa rdza na lewym progu, Niewielkie wgniecenie na tylnym zderzaku. Niewielkie wgniecenie na prawym progu, Liczne ogniska rdzy. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Brakuje części wnętrza. Zarysowania w bagażniku, uszkodzony/brakujący zagłówek z przodu. Uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie. Niedziałające oświetlenie wnętrza z tyłu

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyKRN942
  • Rok modelowy2011
  • Miesiąc produkcjimarzec 2011
  • Odczyt licznika250 640 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV2ZZZ7HZBH113940
  • Moc silnika (benzyna)116 KM (85 kW)
  • Maksymalna masa ładunku874 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)10,4 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)243 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Östersund

Adres:

Chaufförvägen 28

83148 Östersund

BackToTopIcon
ContactIconKontakt