“Volkswagen Caravelle z 2011 roku z silnikiem benzynowym. Przestronny samochód z wieloma miejscami.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caravelle ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
25 064 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka poziomu oleju. Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Pisk pedału sprzęgła. Nierówna praca na biegu jałowym. Wycie w komorze silnika. Wyciek oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg fram bör bytas inom 6 månader, Vibrerar vid inbromsning. Rost på bromsskivor fram och bak som inte påverkar bromsverkan, Lös plåt höger bak bromsbelägg
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kluczyk jest zablokowany. Pudełko kluczyka jest uszkodzone/sklejone taśmą. Klamra pasa bezpieczeństwa, prawa tylna, uszkodzona. Świeci się kontrolka serwisowa. Klimatyzacja działa, ale słabo chłodzi. Ogrzewanie fotela kierowcy niesprawne. Spryskiwacz tylnej szyby niesprawny, przednia wycieraczka uszkodzona. Jedno oświetlenie tablicy rejestracyjnej niesprawne. Hałas, przednie podwozie niesprawne. Wibracje kół. Pas bezpieczeństwa po stronie pasażera uszkodzony. Zamek tylny, nie można otworzyć kluczykiem, ale działa z pilotem. Łożysko amortyzatora przedniego prawego, zacinające się. Słabe ogrzewanie w przedziale pasażerskim
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rysy na przedniej szybie. Pęknięcie na przedniej szybie. Kierunkowskazy na lewym przednim błotniku, pęknięcia w plastiku, Dopasowanie linek w lewych przednich drzwiach, Hałas podczas otwierania lewych przednich drzwi, Korek wlewu paliwa, uszkodzony lewy tylny błotnik, Powierzchniowa rdza na lewym progu, Niewielkie wgniecenie na tylnym zderzaku. Niewielkie wgniecenie na prawym progu, Liczne ogniska rdzy. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Brakuje części wnętrza. Zarysowania w bagażniku, uszkodzony/brakujący zagłówek z przodu. Uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie. Niedziałające oświetlenie wnętrza z tyłu
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7261990
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.