MG ZS

EV Long Range, Luxury Helläder Panorama
2023/45 990 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
125 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 065 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym250 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

22 sty, 09:40

Najważniejsze informacje

Ten ZS EV to elektryczny samochód, który oferuje cichą i gładką jazdę z nowoczesną technologią i pewnym komfortem. Łączy przestronne wrażenie z eleganckim designem i inteligentną funkcjonalnością, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Samochód nie musi być przeglądany aż do maja przyszłego roku.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona MG ZS ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

4 599 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon
Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzamy testy akumulatorów Kvdcars

Komentarz

Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Samochodu nie poddano jazdom próbnym, ponieważ założono nieodpowiednie opony do sezonu i zbyt małą głębokość bieżnika

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Dwie opony w samochodzie mają zbyt małą głębokość bieżnika, liczne rysy, uszkodzenia nadwozia na lewych przednich drzwiach i tylnych drzwiach

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zawieszenie, ekran prywatności uszkodzony

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    0 mmErrorFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon0 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Luxury Helläder Panorama

  • Kamera 360

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyDRA47D
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjimarzec 2023
  • Odczyt licznika45 990 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaLSJW74095PZ200758
  • Moc silnika (energia elektryczna)156 KM (115 kW)
  • Maksymalna masa ładunku375 kg
  • Zakres WLTP440 km
  • Zasięg w mieście WLTP591 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Getinge

Adres:

Teknikvägen 54

30575 Getinge

BackToTopIcon
ContactIconKontakt