Hyundai Tucson

1.6 T-GDi, Essential Kamera Drag
2023/157 870 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
115 000 SEK
Z kredytem samochodowym od980 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym230 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

22 sty, 11:28

Najważniejsze informacje

Ten Hyundai Tucson z 2023 roku oferuje komfortowe i stabilne doświadczenie jazdy z automatyczną skrzynią biegów i skutecznym silnikiem benzynowym. Nowoczesny design łączy w sobie przestronność i wysoki komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Dobrze wyposażony w GPS, kamerę wsteczną, system bezkluczykowego uruchamiania oraz hak holowniczy dla maksymalnej funkcjonalności w codziennym użytkowaniu. Wszechstronny i łatwy w prowadzeniu SUV, który nadaje się zarówno do życia rodzinnego, jak i dłuższych podróży.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Hyundai Tucson ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

15 787 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kierownica jest lekko krzywa. Przycisk głośności radia na kierownicy zepsuty

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Klapka wlewu paliwa źle dopasowana

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Essential Kamera Drag

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyBJA47W
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjilipiec 2023
  • Odczyt licznika157 870 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMAJD81BGPJ383160
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku460 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,5 l/100 km
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-09-30

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt