“Mercedes-Benz Vito pojazd towarowy z mocnym silnikiem diesla o mocy 190 KM. Bogato wyposażony, między innymi w GPS, kamerę parkowania, hak holowniczy i napęd na cztery koła. Nowo zbadany i nie musi być badany aż do marca przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Vito ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
15 549 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak maty izolacyjnej pod maską. Hałas z zaworu upustowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz fotela pasażera, niesprawny. Zwijacz fotela kierowcy, niesprawny. Pęknięcie w przedniej szybie w polu widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Ślady poprzednich dekoracji, Kilka plam rdzy, Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zadrapań, Samochód ma matowe wykończenie lakieru, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Luźne/uszkodzone detale wnętrza. Zarysowania, plamy i ślady na wnętrzu. Plamy, wgniecenia i otarcia w przestrzeni bagażowej. Uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie. Uszkodzony regulator nawiewu
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para kół zapasowych, zużytych po przekątnej. 1 koło zapasowe uszkodzone
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
5 mm
3 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lång Edition 1
AC
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
GPS
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267483
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.