“Mercedes-Benz Vito z 2014 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Niedawno przeszły inspekcję i nie muszą być ponownie inspektowane aż do stycznia w przyszłym roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Vito ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
36 362 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Grzechotanie w komorze silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kamera cofania nie działa, samochód ściąga na bok. Uszkodzone sterowanie wentylatorem kabiny pasażerskiej, brak możliwości regulacji powietrza. Uszkodzona przepustnica rozprowadzająca powietrze z wentylatora kabiny pasażerskiej. Szyby boczne zablokowane, można je opuścić tylko o 5 cm
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Pęknięcie w prawym tylnym świetle. Kilka odprysków, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy. Kilka plam rdzy. Ślady poprzednich dekoracji. Uszkodzenie karoserii na prawym tylnym błotniku
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Zarysowane elementy wnętrza. Uszkodzona tapicerka. Ślady poprzedniego wyposażenia. Uszkodzony wylot powietrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak kolców w oponach zimowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266132
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.