“Ten EQB 300 to siedmiomiejscowy samochód elektryczny, który oferuje bezpieczny napęd na cztery koła, cichą pracę i przestronność zarówno dla rodziny, jak i codziennego użytku. Łączy nowoczesną technologię z wysokim komfortem i pewnym uczuciem, które sprawia, że każda podróż jest relaksująca i inspirująca. Nie wymaga przeglądu wcześniej niż w sierpniu 2027 roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes EQB ma następujące specyfikacje:
2024
Rok modelowy
7 361 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kabla do ładowania w tym samochodzie. Przednie czujniki parkowania wyświetlają nieprawidłowe ostrzeżenia. Serwis wkrótce
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady poprzednich dekoracji. Pozostałości kleju na dachu po poprzednim znaku taksówki. Uszkodzenie prawego tylnego zderzaka
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ekran prywatności nie jest dołączony
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak kolców w oponach zimowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Urban Progressive 7-sits
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Wejście USB
Pakiet komfortowy
Pakiety parkingowe
Oświetlenie otoczenia
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7264132
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.