Certyfikowany
“A 2021 Mazda MX-30 with an automatic transmission and electric motor offers a quiet and smooth driving experience with a modern feel. It is generously equipped with GPS, a rearview camera, a keyless start system, assistance systems and a head-up display that provide high comfort and ease of use. The cabin is stylish and well-thought-out with a focus on quality and comfort. The car does not need to be inspected until October next year.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mazda MX-30 ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
7 021 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka małych wgnieceń na masce i dachu
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Kierownica jest zużyta
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Różne marki opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
Wyświetlacz head-up
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Adaptacyjny tempomat
Udostępnij
7261848
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.