Certyfikowany
“SUV Mazda MX-30 z 2021 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak GPS, kamera tylna, system bezkluczykowego uruchamiania, wyświetlacz head-up i adaptacyjny tempomat.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mazda MX-30 ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
7 571 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Niewielkie ślady rdzy
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów. Ekran prywatności, uszkodzony
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
6 mm
8 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Sky
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Wyświetlacz head-up
ISOFIX z tyłu
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie kierownicy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Apple CarPlay
AC
Udostępnij
7265546
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.