Lexus LS

600h
2008/247 650 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
100 500 SEK
Wiodąca oferta w euro9 460 EUR
Z kredytem samochodowym od856 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym179 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 18:25

Najważniejsze informacje

Ten Lexus LS 600h z 2008 roku to ekskluzywna limuzyna flagowa, która łączy zaawansowaną technologię hybrydową z niepodważalnym komfortem i ponadczasowym luksusem. Samochód dla tych, którzy chcą podróżować cicho, płynnie i z poczuciem luksusu, które nadal robi wrażenie. Kontrola zdrowia hybrydy Lexus zatwierdzona 2025-10-16

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Lexus LS ma następujące specyfikacje:

2008

Rok modelowy

24 765 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsrör bak vänster rostskadat. Bromsrör bak höger rostskadat. Bromsrör fram vänster rostskadat

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Szyberdach, rolki. Lewy reflektor, matowy. Prawy reflektor, matowy. Ogrzewanie tylko z prawej strony z układu klimatyzacji

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, Kilka wgnieceń/pęknięć na drzwiach, Samochód został częściowo ponownie pomalowany, z kilkoma niedokładnie wykonanymi pracami, Kilka zadrapań, Uszkodzona gumowa listwa na dachu przesuwnym

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Kierownica jest zużyta. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi porysowane od koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Dodatkowe ekrany multimedialne

  • Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)

  • Wyłaz dachowy

  • Wentylowane fotele przednie

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli9
  • Numer rejestracyjnyMWT248
  • Rok modelowy2008
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2008
  • Odczyt licznika247 650 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJTHDU46F605007111
  • Moc silnika (benzyna)394 KM (290 kW)
  • Maksymalna masa ładunku220 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)9,3 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)219 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Bromölla

Adres:

Verkstadsgatan 3

29538 Bromölla

BackToTopIcon
ContactIconKontakt