“Ten Lexus LS 600h z 2008 roku to ekskluzywna limuzyna flagowa, która łączy zaawansowaną technologię hybrydową z niepodważalnym komfortem i ponadczasowym luksusem. Samochód dla tych, którzy chcą podróżować cicho, płynnie i z poczuciem luksusu, które nadal robi wrażenie. Kontrola zdrowia hybrydy Lexus zatwierdzona 2025-10-16”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Lexus LS ma następujące specyfikacje:
2008
Rok modelowy
24 765 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsrör bak vänster rostskadat. Bromsrör bak höger rostskadat. Bromsrör fram vänster rostskadat
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Szyberdach, rolki. Lewy reflektor, matowy. Prawy reflektor, matowy. Ogrzewanie tylko z prawej strony z układu klimatyzacji
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, Kilka wgnieceń/pęknięć na drzwiach, Samochód został częściowo ponownie pomalowany, z kilkoma niedokładnie wykonanymi pracami, Kilka zadrapań, Uszkodzona gumowa listwa na dachu przesuwnym
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Kierownica jest zużyta. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi porysowane od koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
19" Aluminiowa obręcz
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Dodatkowe ekrany multimedialne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłaz dachowy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wentylowane fotele przednie
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266698
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.