Obiekt do naprawy
“Pojazd transportowy Iveco Daily z 2018 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w GPS, jednostkę chłodniczą i podnośnik BG. Uwaga! Z powodu niedociągnięć samochodu nie można było przetestować działania całego wyposażenia. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i może wymagać holowania z obiektu. Żadne wyposażenie nie może być oczekiwane do działania.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Iveco Daily ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
20 708 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Wyciek oleju. Nie sprawdzono z powodu innych nieprawidłowości. Silnik odpala, ale przechodzi w tryb awaryjny. Silnik zużywa dużo oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zamek zdalny, przyciski uszkodzone. Kluczyk, pudełko uszkodzone/sklejone taśmą. Zamek zdalny, kilka przycisków uszkodzonych. Brak nośnika GPS. Agregat chłodniczy niesprawny. Na wyświetlaczu lodówki w szafce świeci się kontrolka i klucz
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zużyta przednia szyba. Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi. Uszkodzony wewnętrzny błotnik lewego tylnego. Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzona maska. Uszkodzony prawy przedni błotnik. Ślady poprzednich dekoracji. Kilka odprysków i zarysowań. Kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach. Reflektory halogenowe, uszkodzone. Uszkodzona obudowa
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Elementy wnętrza są uszkodzone. Tapicerka z przodu jest zabrudzona. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Tapicerka z przodu jest zabrudzona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Podnośnik tylny (tabliczka znamionowa ze zdjęciem)
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
GPS
Klimatyzacja
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Sprzęt mocujący
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267106
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.