“Hatchback Honda Civic z 2007 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w GPS. Uwaga! Samochód ma zakaz jazdy. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu pojazdu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Honda Civic ma następujące specyfikacje:
2007
Rok modelowy
19 638 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Niewielki wyciek oleju, nielokalizowany. Sprzęgło się ślizga. Wynik kontroli: 2 Niesprawne z informacją o konieczności ponownej kontroli. Braki: 2 ŚWIATŁA POZYCYJNE (4.2) TYŁ, OBA STRONY NIESPRAWNE (OBA TYŁ) 2 ŚWIATŁA POZYCYJNE (4.2) PRZÓD, OBA STRONY NIESPRAWNE 2 ŚWIATŁA TABLICY REJESTRACYJNEJ (4.7) NIESPRAWNE 2 PRZEGUBY WRZECIONA (5.3.4) PRZEŚWIT LEWY PRZEDNI 2 SPRĘŻYNY (5.3.1) LEWY PRZEDNI USZKODZONY 2 OPONY (5.2.3) PRAWY PRZEDNI JEDNOKĘDZIOWY, BIEŻNIK ZA MAŁY
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zerwana lewa przednia sprężyna. Luźny przedni lewy wahacz. Pęknięta przednia szyba, niewidoczna. Kierownica jest krzywo ustawiona. Samochód ciągnie krzywo. Lewe przednie światło postojowe niesprawne. Prawe przednie światło postojowe niesprawne. Lewe tylne światło postojowe niesprawne. Prawe tylne światło postojowe niesprawne. Prawe tylne światło postojowe niesprawne. Szkiełko prawego reflektora, matowe. Szkiełko lewego reflektora, matowe. Pęknięte lewe przednie światło przeciwmgielne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzony lakier tylnego zderzaka. Kilka plam rdzy. Lakier samochodu jest matowy. Pęknięcie w tylnym świetle po lewej stronie. Kondensacja na lewym tylnym świetle. Zardzewiałe podwozie
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brakuje części bagażu wewnętrznego
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Opona w samochodzie ma zbyt małą głębokość bieżnika,
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
2 mm
3 mm
0 mm
3 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Navigation
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
Klimatyzacja
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Bluetooth
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265583
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.