Honda Civic

1.8 5dr, Navigation
2007/196 380 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
5 500 SEK
Wiodąca oferta w euro520 EUR
Cena w salonie samochodowym40 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

23 sty, 09:00

Najważniejsze informacje

Hatchback Honda Civic z 2007 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w GPS. Uwaga! Samochód ma zakaz jazdy. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu pojazdu.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Honda Civic ma następujące specyfikacje:

2007

Rok modelowy

19 638 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Niewielki wyciek oleju, nielokalizowany. Sprzęgło się ślizga. Wynik kontroli: 2 Niesprawne z informacją o konieczności ponownej kontroli. Braki: 2 ŚWIATŁA POZYCYJNE (4.2) TYŁ, OBA STRONY NIESPRAWNE (OBA TYŁ) 2 ŚWIATŁA POZYCYJNE (4.2) PRZÓD, OBA STRONY NIESPRAWNE 2 ŚWIATŁA TABLICY REJESTRACYJNEJ (4.7) NIESPRAWNE 2 PRZEGUBY WRZECIONA (5.3.4) PRZEŚWIT LEWY PRZEDNI 2 SPRĘŻYNY (5.3.1) LEWY PRZEDNI USZKODZONY 2 OPONY (5.2.3) PRAWY PRZEDNI JEDNOKĘDZIOWY, BIEŻNIK ZA MAŁY

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zerwana lewa przednia sprężyna. Luźny przedni lewy wahacz. Pęknięta przednia szyba, niewidoczna. Kierownica jest krzywo ustawiona. Samochód ciągnie krzywo. Lewe przednie światło postojowe niesprawne. Prawe przednie światło postojowe niesprawne. Lewe tylne światło postojowe niesprawne. Prawe tylne światło postojowe niesprawne. Prawe tylne światło postojowe niesprawne. Szkiełko prawego reflektora, matowe. Szkiełko lewego reflektora, matowe. Pęknięte lewe przednie światło przeciwmgielne

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzony lakier tylnego zderzaka. Kilka plam rdzy. Lakier samochodu jest matowy. Pęknięcie w tylnym świetle po lewej stronie. Kondensacja na lewym tylnym świetle. Zardzewiałe podwozie

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brakuje części bagażu wewnętrznego

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Opona w samochodzie ma zbyt małą głębokość bieżnika,

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    2 mmErrorFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon0 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Navigation

  • Komputer pokładowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli14
  • Numer rejestracyjnyTMZ836
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2007
  • Miesiąc produkcjiluty 2007

Dane techniczne

  • Numer podwoziaSHHFK27607U018886
  • Moc silnika (benzyna)140 KM (103 kW)
  • Maksymalna masa ładunku410 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,6 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)156 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt