“Furgon Ford Transit z 2020 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w kamerę cofania i hak holowniczy. Samochód nie musi być przeglądany aż do października przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Transit ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
7 423 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kamera cofania pokazuje słaby obraz
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka wgnieceń/pęknięć na drzwiach, kilka uszkodzeń lakieru
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lång
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7264822
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.