“Ford Transit Custom z 2023 roku z silnikiem diesla. Obficie wyposażony m.in. w ogrzewanie postojowe, kamerę cofania, hak holowniczy oraz wyposażenie warsztatowe. Nowa inspekcja i nie wymaga kolejnej inspekcji aż do stycznia 2028 roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Transit ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
5 712 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Wynik kontroli: 2X zaliczony 05.01.2026 - z uwagą. Wady: 2X SZYBA PRZEDNIA (3.2) USZKODZONA - PĘKNIĘTA
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie lewego tylnego błotnika. Ślady poprzednich dekoracji, ślady poprzedniego wyposażenia na karoserii, liczne uszkodzenia lakieru, odpryski kamieni, wgniecenia i zarysowania
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Tapicerka jest brudna
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
5 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
3 mm
7 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Tempomat
Stały hak holowniczy
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
Antypoślizgowy
Udostępnij
7266101
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.