“Ford Ranger SuperCab Pickup z 2018 roku z silnikiem diesla. Bogato wyposażony w funkcje, w tym podgrzewacz parkingowy, hak holowniczy, napęd na wszystkie koła i wnętrze warsztatu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Ranger ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
25 359 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka filtra cząstek stałych. Akumulator jest uszkodzony. Tykanie w komorze silnika. Niewielki wyciek oleju. Niska temperatura silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Tylne sprężyny pęknięte. Klimatyzacja niesprawna. Kierownica lekko krzywa. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej niesprawne. Hałas tylnej osi nie jest zlokalizowany. Wibracje kół. Lewa blokada, blokowanie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Grill, uszkodzenia lakieru. Zniszczona przednia szyba. Powierzchniowa rdza na dachu. Uszkodzenie lakieru lewego przedniego stopnia. Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka plam rdzy. Ślady poprzednich dekoracji. Wystające uchwyty dodatkowych świateł
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Brakuje detali wnętrza z tyłu. Luźne detale wnętrza. Brak części tylnego siedzenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare
AC
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Grzałki silnika
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Sprzęt mocujący
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265958
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.