Obiekt do naprawy
“Ford Ranger Pickup z 2013 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na cztery koła. UWAGA! Z powodu usterek pojazdu nie mogło zostać przetestowane całe wyposażenie. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z obiektu. Nie można oczekiwać, że jakiekolwiek wyposażenie będzie działać.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Ranger ma następujące specyfikacje:
2013
Rok modelowy
18 460 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Zapalona kontrolka ciśnienia oleju. Duży wyciek oleju, naprawa. Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Rozładowany akumulator. Samochód był holowany, akumulator całkowicie rozładowany, odpala z boostera, ale świeci się kontrolka oleju. Samochód nie był testowany, a jedynie na parkingu, na którym był zaparkowany. Samochód nie był podniesiony na podnośniku, dlatego nie sprawdzono jego spodu
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Zdalna blokada nie działa. Ekran multimedialny jest zepsuty. Klosz reflektora lewy jest zużyty. Klosz reflektora prawy jest matowy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zarysowany przedni zderzak. Kilka odprysków na masce. Drobne wgniecenie lewych przednich drzwi, Rdza powierzchniowa na lewym przednim stopniu, Zarysowanie lewego tylnego błotnika, Wgniecenie lewego tylnego błotnika, Drobne wgniecenie lewych tylnych drzwi, Uszkodzenie lakieru tylnego zderzaka. Wgniecenie prawego tylnego błotnika, Zarysowanie prawego tylnego błotnika, Wgniecenie prawych tylnych drzwi, Drobne wgniecenie prawych przednich drzwi, Wgniecenie prawego tylnego stopnia, Wgniecenie tylnej klapy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Fotel kierowcy uszkodzony. Zapach wilgoci, skłonność do pleśni na siedzeniach
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
4WD
Udostępnij
7264419
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.