“Ford Ranger Pickup z 2015 roku z silnikiem diesla. Dobrze wyposażony m.in. w hak holowniczy, napęd na cztery koła i wyposażenie warsztatowe. Nowo przebadany bez uwag 2026-01-26.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Ranger ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
22 000 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Uszkodzony wspornik maski. Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Hałas sprzęgła/koła zamachowego. Samochód nie był testowany z powodu nieodpowiednich opon do sezonu. Nierówny bieg jałowy
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Prawy reflektor, matowy. Klapa bagażnika nie otwiera się. Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Nieprawidłowe ustawienie kół. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Pęknięcie w prawym tylnym świetle. Niewielka rdza, ślady po poprzednich dekoracjach
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Uszkodzony panel prawych tylnych drzwi. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi w samochodzie mają podparcie krawędziowe. Cztery opony bez kolców w samochodzie nie są zatwierdzone jako opony zimowe. Są tylko trzy opony zapasowe z kolcami, a następnie dwie bezkolcowe felgi stalowe, które nie są zatwierdzone jako opony zimowe
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
SuperCab Verkstadsinredning
AC
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267487
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.