“Ten Ford Focus kombi z 2012 roku to praktyczne i łatwe w prowadzeniu kombi z niezawodną mechaniką, przestronnym wnętrzem i dobrą codzienną wygodą. Auto dla tych, którzy chcą mieć funkcjonalny i ekonomiczny pojazd zarówno do codziennego użytku, jak i na dłuższe trasy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Focus ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
22 432 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Niewielki wyciek oleju. Tylna płyta grzewcza jest źle zamocowana
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Jeden z kluczy jest niekodowany i nie działa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzony tylny zderzak. Skroplona lewa lampa tylna. Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Skroplona prawa lampa tylna
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. W samochodzie panuje nieprzyjemny zapach. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Światło ksenonowe
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267194
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.