“This 500e is an electric car that offers a quiet and smooth driving experience with charming attitude and modern technology. It combines playful design with comfortable comfort that makes every journey both easy and inspiring.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
7 511 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Serwis wkrótce. Zawilgocony lewy przedni kierunkowskaz
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka rys. Samochód został częściowo ponownie pomalowany, ale niektóre prace zostały wykonane niedbale
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
6 mm
7 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Navigation Backkamera
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Wejście USB
Antypoślizgowy
Udostępnij
7264975
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.