Fiat 500

BSG, Cabriolet
2021/62 720 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
45 000 SEK
Z kredytem samochodowym od383 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym125 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

16 sty, 11:42

Najważniejsze informacje

Ten 500 BSG Cabriolet oferuje urokliwe i beztroskie wrażenia z jazdy z otwartym uczuciem, które umila każdą podróż. Łączy ikoniczny design z płynnym komfortem na co dzień i nowoczesną technologią, która sprawia, że jazda jest zarówno łatwa, jak i przyjemna.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

6 272 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona jest kontrolka ciśnienia w oponach. Zapalona jest kontrolka serwisowa. Lewe światło mijania nie działa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wielokrotne uszkodzenia lakieru

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wycieki wody w lewym tylnym fragmencie wnętrza i przy tylnej szybie

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    14" Obręcz z blachy stalowej

  • 7 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Cabriolet

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyNFN84A
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjimarzec 2021
  • Odczyt licznika62 720 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZFA3120000JE98330
  • Moc silnika (benzyna)70 KM (51 kW)
  • Maksymalna masa ładunku262 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)3,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)88 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt