Fiat 500

1.2, Lounge Cabriolet
2020/61 780 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
60 500 SEK
Wiodąca oferta w euro5 630 EUR
Z kredytem samochodowym od516 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 sty, 11:45

Najważniejsze informacje

Ten 500 Cabriolet oferuje urokliwą przyjemność z jazdy z otwartym odczuciem, które wzbogaca każdą podróż. Łączy ikoniczny design z płyn komfortem codziennym i sprawia, że każda podróż jest trochę bardziej przyjemna.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

6 178 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Liten rostkant bromsskivor

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Kondensacja reflektorów

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Rdza powierzchniowa na prawym progu

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Pęknięta deska rozdzielcza

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    14" Obręcz z blachy stalowej

  • 3 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Lounge Cabriolet

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli7
  • Numer rejestracyjnyOLF32L
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjigrudzień 2019
  • Odczyt licznika61 780 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZFA3120000JD20028
  • Moc silnika (benzyna)69 KM (51 kW)
  • Maksymalna masa ładunku286 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)108 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt