Tesla Model S

Model S Dual Motor Long Range AWD, Panorama
2020/237 100 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
135 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 150 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym270 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

22 sty, 11:16

Najważniejsze informacje

Ten Model S Dual Motor Long Range to samochód elektryczny, który oferuje cichą i responsywną jazdę z imponującym zasięgiem i pewną stabilnością napędu na cztery koła. Łączy nowoczesną technologię z przestronnym komfortem i eleganckim designem, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model S ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

23 710 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon
Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzamy testy akumulatorów Kvdcars

Komentarz

Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zawieszenie pneumatyczne działa nieprawidłowo, samochód przechyla się w lewo. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Kierownica jest lekko pochylona

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzenie maski. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Liczne uszkodzenia lakieru, zablokowana zewnętrzna klamka kierownicy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Luźne szczegóły wnętrza

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Panorama

  • Zawieszenie pneumatyczne

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyYOB90F
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2019
  • Odczyt licznika237 100 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia5YJSA7E2XLF348645
  • Moc silnika (energia elektryczna)573 KM (421 kW)
  • Maksymalna masa ładunku392 kg
  • Zakres WLTP624 km
  • Zasięg w mieście WLTP740 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt