Myyty
Auto ostettiin kiinteähintaisena
Volvo XC70
D5, Kinetic
“Volvo XC70 with a strong diesel-engine with 185hp. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.”
Högre motorljud än normalt när man gasar
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Ratt står snett, Hjulvibrationer, Strålkastarglas höger, slitet, Strålkastarglas vänster, slitet
Skada på stötfångaren fram, Flertal bucklor, dörruppslag, lackskador och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj är trasig
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
2 mm
1 mm
2 mm
1 mm
Varustepaketit: Kinetic
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
LASTSKYDD_LASTNAT_DESCRIPTION
7201689