Myyty
Skoda Fabia
1.2 TSI Combi
“A Skoda Fabia from 2013 with petrol-engine. Equipped with for instance towbar.”
Oljeläckage
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Avgassystem skadat, AC ur funktion
Vindruta sliten, Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen, Klädsel smutsig bak
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7200727