Myyty
Nissan 350 Z
350 Z
“Nissan 350 Z coupe with a strong petrol-engine with 313hp. Standard equipped”
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Avgassystem ej orginal, Avgassystem modifierat
Dålig linjepassning, Stenskott vindruta i synfält, Ytrost höger bakskärm, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Vänster fram dörr omlackerad, Torkarblad vänster är böjd så den torkar inte, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Sliten inredning, Inredningsdetalj skadad
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7 mm
19" Aluminium rim
7202727