Myyty
Mercedes SL
500 R230
“Mercedes SL with a strong petrol-engine with 306hp. Equipped with for instance GPS and keyless start-system.”
Bromsbelägg fram, utslitna, Bromsbelägg bak, utslitna
Servicelampa lyser, Baklucka gasdämpare slut, Vibrationer i däck
Sidospegel höger, kondens i blinkersglas, Några repor, bucklor och stenskott, Däckpar fram, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
7 mm
3 mm
7 mm
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
GPS_DESCRIPTION
7198901