Myyty
Volkswagen Polo
1.2 TSI 5-dörrar 90hk, Låga mil + Vinterdäck
“A from with None. Standard equipped”
Bromsskivor bak rostiga
Fälglåsnyckel, saknas
Flertal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerKarosskada bakstöt
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Utan fälg
Osta talvirenkaat
Tarjoamme uusia ja käytettyjä talvirenkaita edulliseen hintaan. Asiakaskeskuksemme auttaa sinua, kun teet ostoksen!
Varustepaketit: Låga mil + Vinterdäck
7202941