Myyty
Ford Ranger
2.2 TDCi 4WD
“A Ford Ranger from 2013 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive. The car does not need to be inspected until February next year.”
Strålkastarglas mattat
Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott tak, Lackskada vänster framskärm, Karossskada framdörr vänster, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Lackskada vänster insteg fram, Flertal stenskott vänster bakskärm, Flertal stenskott vänster bakdörr, Flertal stenskott vänster insteg bak, Lackskada stötfångare bak, Flertal stenskott höger bakskärm, Flertal stenskott höger bakdörr, Flertal stenskott höger framdörr, flertal stenskott höger framskärm, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, flertal stenskott baklucka, Spricka i bakljus vänster sida
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Trasiga inredningsdetaljer
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
7200757