Myyty
Ford Focus
1.0 EcoBoost 5dr
“A Ford Focus from 2013 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until April next year.”
Spolarvätska, läckage, Skramlande ljud i motorrum. Oljeläckage, Oljeläckage ej lokaliserat Högre motorljud än normalt vid gaspådrag
Strålkastarglas höger, slitet, läcker in vatten i bilen och att det har börjat mögla, Fjärrlås ur funktion, Lucka till OBD-uttag saknas
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Skyddslist vänster framdörr lös, Gummilist skadad höger bakdörr, Sidospegel höger, kondens i blinkersglas, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Flertal rostangrepp, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram höger
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7200659