Myyty
REKO Trailer FF 4910
Släpvagn med tippfunktion
Ajoneuvoteknikkomme ovat testanneet perävaunu yli 170 kohtaa ja merkinneet ylös sekä hyväksytyt kohdat että mahdolliset huomautukset. Näin saat hyvän ja oikeudenmukaisen kuvan perävaunu. Lue lisää testistä.
Bromsljus, ur funktion. OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07: 2: STOPPLYKTA (4.3) BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA) Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Reflex, bak vänster saknas, Reflex, fram höger saknas, Lyktglas, bak höger, skadat, Lyktglas, bak vänster, skadat, Släpet har flera bucklor, stenskott och repor runt om, OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07:, 2X: SIDOMARKERINGSREFLEX (4.8) BÅDA SIDOR SAKNAS (DELVIS), Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor
8 mm
8 mm
13" Metal rim
7203589